Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Насловна Благословен Дреа Белило & Кафеава Преодна Шарени Јута Мешавина Површина Килим, 7'9 9'9

Насловна Благословен Дреа Белило & Кафеава Преодна Шарени Јута Мешавина Површина Килим, 7'9 9'9

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

ЛР Насловна Благословен Дреа Белило/Кафеава Преодна Шарени Јута Мешавина Површина Килим, 7 '9" х 9 ' 9". Овој извонреден тепих од областа е доказ за квалификуваната изработка на Индиските занаетчии кои рачно го наирале користејќи висококвалитетни материјали. Тепихот може да се пофали со прекрасна неутрална палета на бои која без напор ќе се вклопи со секој декор, додавајќи топлина и текстура во дневните соби, трпезариите, спалните соби или собите за гости. Зрачи со елегантна атмосфера додека обезбедува мека и удобна површина за вашите стапала. Издржливоста и долговечноста на овој килим го прават одлична инвестиција за секој ентузијаст за домашен декор кој сака да додаде допир на софистицираност и удобност во нивниот простор. Внимателно и сложено рачно наѕираше од квалификувани занаетчии Во Индија. Направено од 70% јута, 15% вискоза и 15% памук кои се меки и луксузни на допир, што го прави удобен и пријатен додаток во секоја просторија. Дизајнирано со средна висина на купот, ова парче ако е совршено за простори со голем сообраќај. Идеален за модерни, боемски, секојдневни и преодни тематски поставки. Доаѓа во 2 големини за да одговара на барањата за простор во вашата соба. Влошките за тепих препорачуваат долговечност, безбедност и избегнување гребнатини. За да го забрзате процесот на израмнување, превртете го килимот во спротивна насока и масирајте видливи набори со рацете. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Дигиталните слики и бои може да варираат поради разликите во компјутерските монитори и мобилните телефони. Мерењата се приближни и моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

За производот

Купувачите избираат и