Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црвена Кап® Машка Двобојна Кошула На Екипажот Со Кратки Ракави

Црвена Кап® Машка Двобојна Кошула На Екипажот Со Кратки Ракави

DEN 351.84
 

Достапно.
Од стока

Ова копче со кратки ракави секогаш размислува напред, користејќи скриени копчиња што нема да ги изгребат површините и технологијата отпорна на дамки дизајнирана да издржи валкани, мрсни работни места. Својствата отпорни на дамки на оваа работна кошула значат дека е брзо да ја измиете нечистотијата и нечистотијата на крајот од вашиот напорен ден. На тој начин секоја работа може да започне со свежа, чиста работна кошула. Правиот Раб изгледа професионално без разлика дали е напикан или изоставен. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Практичниот Џеб со Ракави држи пенкала, мерачи и мали алатки на дофат. Ексклузивната Ткаенина Рипстоп е лесна и дише, но 75% посилна од обичните ткаенини за работна облека. Покриените Копчиња ги одржуваат обоените површини полирани и заштитени. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и