Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кристијан Диор Дами Фати Тотале Мулти-Совршенство Крем Оз Светлина Текстура Нега на Кожата 3348901259057

Кристијан Диор Дами Фати Тотале Мулти-Совршенство Крем Оз Светлина Текстура Нега на Кожата 3348901259057

DEN 256.00
 

Достапно.
Од стока

Мулти-задача подмладување на лицето крем. Се одликува со лесна невидлива текстура на гел-крем. Формулиран со Засилена Лонгоза, ексклузивен антигравитациски комплекс. Помага во генерирање на повеќе фибробласти за промовирање на производството на колаген и еластин. Ја тонизира кожата од нејзините најдлабоки слоеви до нејзината површина. Повторно ја ваја кожата и ги крева контурите на лицето. Дизајн куќа : Кристијан Диор. Серија : Снимајте Тотале Мулти-Совршенство Крем. Пол : Дами. Категорија : Нега На Кожата. Подтип : Навлажнувачи. Група за убавина : Лице. Големина : 2 мл. Боја : Лесна Текстура. Баркод : 3348901259057. Кристијан Диор Дами Фати Тотале Мулти-Совршенство Крем 2 Мл Светлина Текстура Нега на Кожата 3348901259057. Кристијан Диор. Нега На Кожата. 3348901259057. Женски, Возрасни.

За производот

Купувачите избираат и