Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фармерки со Софија од Софија Вергара, капа на ракав за ракав

Фармерки со Софија од Софија Вергара, капа на ракав за ракав

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Класичен екипаж, удобни ракави на капачето .. вашата облека е исклучена на одличен почеток со овој слој на телото од фармерките на Софија од Софија Вергара. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : con un cuello redondo clásico y cómodas mangas caídas… tu atuendo lucirá espectacular con este bodi combinable de sofia jeans de sofia vergara. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo ES 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña (S). Опремена/Енталадо. Екипаж; Затворање на двојно дното на дното/Куело Редондо; Doble Cierre de Presión en la parte inferior. Капачиња на капа/манга када. 95% најлон/5% спандекс/95% Nailon; 5% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од Софија Вергара капа за ракав за жени. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и