Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аквеон БЕТАБОУ ЛЕД Риба Аквариум Стартер Комплет, 2. Гал

Аквеон БЕТАБОУ ЛЕД Риба Аквариум Стартер Комплет, 2. Гал

DEN 143.68
 

Достапно.
Од стока

Чувајте го вашето домашно милениче риба содржина со Овој Аквариум Аквариум Стартер Комплет. Аквеон прави различни решенија за аквариум за одржување и промовирање на благосостојбата на рибите и водниот живот. Комплетот за стартување аквариум аквариум е едноставен и елегантен начин за сместување на вашата бета риба. Има елегантна ЛЕД енергетски ефикасна светлосна хауба со дупка за хранење. Исто така, има делител што може да се користи ако изберете да сместите две бета. Се одликува со филтрација На Тивок Проток На Аквеон и вклучува примероци за нега на храна и вода. Бета лакот од 2,5 галони има доволно простор за вашиот пријател за пливање да истражува и вежба. Аквеон БЕТАБОУ ЛЕД Риба Аквариум Стартер Комплет, 2.5 Галон : Одржување и промовирање на благосостојбата на бета риба. ЛЕД аквариум стартер комплет Со Тивок Проток Филтрација. Вклучени се примероци за нега на вода. Хранење дупка. Вклучува се што е потребно за да ја одржите рибата среќна и здрава.

За производот

Купувачите избираат и