Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатен Разбој Родео Creamрела Килим Крем Портокал 5 '1 8 ' Правоаголник Пејсли Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Родео Creamрела Килим Крем Портокал 5 '1 8 ' Правоаголник Пејсли Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Апстрактните и природни светски мотиви на Килимите За Собирање Estрела ќе додадат прскање на боја и возбуда во вашиот дом. Доаѓајќи во широк спектар на модели, има нешто за секого во оваа колекција. Без разлика дали вашата желба е кружен килим, тркач или традиционален килим 5 х 8, секој е карактеристичен и сигурно ќе ја оживее секоја просторија. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и