Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
МИШЕЛИН ПИЛОТ Спорт КАКО 3+ - 245 50Р 105В Одговара: - БМВ М40и, - Бмв М40и

МИШЕЛИН ПИЛОТ Спорт КАКО 3+ - 245 50Р 105В Одговара: - БМВ М40и, - Бмв М40и

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. 1 Врз основа на внатрешни тестови за суво сопирање од 60 милји на час наспроти Континенталниот Екстремен контакт дв големина на гумата 225/45ЗР17, користејќи 2015 бмв 328и. вистинските резултати на патот може да варираат.

За производот

Купувачите избираат и