Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дентек ва За Протези, Олеснување За Иритација На Протези, Свежо Нане, Пакување

Дентек ва За Протези, Олеснување За Иритација На Протези, Свежо Нане, Пакување

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Елиминирајте ја непријатноста што доаѓа со загради со ова пакување Од 2 Броја Дентек Чист Восок Од Нане за Протези. Вклучува апликатор за лесна употреба. Овој восок ќе помогне во ублажување на непријатноста на жиците и заградите на загради. Лесно се нанесува, продолжува јасно и има освежувачки вкус на нане. За употреба, исчистете ја и исушете ја областа предизвикувајќи болка. Користете ја вклучената алатка за да исечете мало парче восок и притиснете го на држачот или жицата со врвот на апликаторот или прстот. Дентек за загради вклучува торбичка за носење која е компактна за лесно вклопување во чанта или ранец. Дентек Восок За Протези, Олеснување За Иритација На Протези, Свежо Нане, 2 Пакувања од дваесет и четири. Ќе ве спаси од тој остар метал, што ќе ви овозможи да изберете колку користите за да ја утешите секоја иритација што можеби ви ја даваат протезите. Пакетот со големина на џеб ви овозможува постојано да чувате восок со вас. Ја ублажува непријатноста од жица и загради. Продолжува јасно. Освежувачки вкус на нане. Вклучува лесен за употреба апликатор. За Дентек : Дентек Прави Повеќе! Здравата насмевка бара повеќе од четкање на забите. Внимавајте на оралната нега на следното ниво со широкиот асортиман на иновативни, лесни за употреба производи На Den Tek®кои помагаат во зачувување и заштита на природните заби - сите смислено дизајнирани со уникатни придобивки како конец обложен со флуор и ноќни стоматолошки чувари кои удобно ги штитат вашите заби и ви помагаат вам и на вашето семејство да одржувате здрава насмевка!.

За производот

Купувачите избираат и