Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Марвел Легенди Серија Марвел Јајце Глава Акција Фигури

Марвел Легенди Серија Марвел Јајце Глава Акција Фигури

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Научен гениј со јајца, Д-р Елихас Стар започна како криминален аутсајдер и стана достоен противник на Мравките И Одмаздниците.Донесете ја возбудата и чудото на Универзумот На Марвел во вашата колекција со акциони фигури Од Серијата Легенди На Хасбро Марвел! (Дополнителни производи секој продаваат одделно . Предмет на достапност.) Оваа колекционерска акциона фигура На Марвел Легенди од 6 инчи е детална за да изгледа како ликот На Марвел Од Стрипови На Марвел, со врвни детали и повеќе точки на артикулација. Вклучува : Слика, додаток и 1 Дел За Градење А-Фигура. ЈАЈЦЕТО НА МАРВЕЛ СЕ ПРИДРУЖУВА НА ЛЕГЕНДИТЕ НА МАРВЕЛ : научен гениј кој прашка јајца, Д-р Елихас Стар започна како криминален аутсајдер и стана достоен противник на Мравките И Одмаздниците. ИНСПИРИРАН ОД МАРВЕЛ СТРИПОВИ : оваа акциона фигура На Марвел Е инспирирана од изгледот на ликот низ Стриповите На Марвел и прави одличен додаток на секоја колекција акциони фигури На Марвел Легенди. ДОДАТОЦИ ИНСПИРИРАНИ ОД СТРИПОВИ : оваа колекционерска акциона фигура Хасбро Марвел Легенди доаѓа со 2 додатоци, вклучувајќи додаток за бластер. ПРЕМИУМ ДИЗАЈН и АРТИКУЛАЦИЈА : обожавателите И колекционерите На Марвел можат да ја прикажат оваа целосно артикулирана акциона фигура со скала од 6 инчи со позиционирана глава, раце и нозе, како и премиум деко, во нивната колекција . ИЗГРАДЕТЕ МУЛТИВЕРЗУМ ОД КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ : побарајте повеќе акциони фигури инспирирани од Забавата На Марвел Легенди за да изградите свој Мултиверзум На марвел од 6 инчни акциони фигури (секоја продадена одделно. Предмет на достапност).

За производот

Купувачите избираат и