Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Капри Алатки Мртов Удар Чекан, лб

Капри Алатки Мртов Удар Чекан, лб

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Ова е за оние времиња кога треба силно да удирате предмети без да го нарушите материјалот. Тоа е местото каде што мртов удар чекан може да биде спасител. Ќе го апсорбира ударот од ударот, ќе го намали враќањето и ќе ја зголеми силата што се применува поради неговите канистри исполнети со челик. Напредниот полиуретан (СТП) е висококвалитетен материјал дизајниран специјално да не мар површини или апсорбира течности. Овој чекан за мртов удар доаѓа со тркалезен стисок за подобро, ergономско чувство. Рачката содржи армиран челик, додавајќи цврстина и безбедност со запирање на чеканот да се скрши при удар. Капри Алатки 10098 Мртов Удар Чекан, 3 фунти : Чувајте го овој мртов удар чекан во вашиот арсенал за тие времиња ви требаат ударни предмети без да ги нарушите. Апсорбира шок од удар, го намалува враќањето и ја максимизира силата поради канистри исполнети со челични истрели. Напредниот полиуретански (СТП) материјал нема да мар површини или апсорбира течности. Заоблен стисок за подобро и поергономско чувство. Рачката содржи армиран челик, додавајќи цврстина и безбедност со запирање на чеканот да се скрши при удар. Штрајк објекти без да ги нарушат. Апсорбира шок од удар, го намалува враќањето и ја максимизира силата.

За производот

Купувачите избираат и