Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црвена Кап® Машка Кошула Со Долги Ракави Поплин Фустан

Црвена Кап® Машка Кошула Со Долги Ракави Поплин Фустан

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Како вработен во месецот, оваа кошула со долги ракави за лесна нега нема да ве изневери. Неговата удобна ткаенина е изградена да трае со технологија за задржување на бојата и отпорна на дамки што го одржува да изгледа светло и шилесто поместување по смена. Ако работите во производство, транспорт, дистрибуција, одржување или други специјализирани занаети, можете да зависите од оваа лесна нега поплин долги ракави фустан кошула. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Прилагодени ракав плакета. Кутија набори назад. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и