Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DreamLine Дует во. Д во. В во. Х Полу-Рамка Бајпас Туш Врата Во Хром И Десно Мозоци Црна База

DreamLine Дует во. Д во. В во. Х Полу-Рамка Бајпас Туш Врата Во Хром И Десно Мозоци Црна База

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Дуетот од Соништата лизгачки бајпас туш или врата од када има елегантен, елегантен дизајн кој ќе ги надополни и класичните и модерните украси за бања. Дуетот содржи полурамно стакло и мазни ролки за лизгање за допир на традиционален стил и нуди чист, рационализиран изглед. Dream Line има крајно решение за вашиот проект за туширање. Стаклото се третира со ексклузивен Клирмакс водоотпорен и отпорен на дамки слој за супериорна заштита и лесно одржување. Комплет Вклучува : Дует Туш Врата И Тенок Основа; Комплет Големина : 36 во. Д х 60 во. В х 74 3/4 во. Ч; Прошетка-Во Отворање : 23-27 во. 5/16 во. (8 мм) дебело сертифицирано чисто калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Ѕид профили овозможи до 1/2 во. на прилагодување по страна за надвор од водоводот (нерамни ѕидови); Моделот може да се скрати до 4 инчи. за прилагодување на ширината.

За производот

Купувачите избираат и