Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вестингхаус Црн Надворешен Ѕид Фенер Со Едно Светло Со Матирано Стакло

Вестингхаус Црн Надворешен Ѕид Фенер Со Едно Светло Со Матирано Стакло

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Овој фенер вестингхаус има текстура црна завршница на леан алуминиум. Матираното стакло, кое слободно виси, обезбедува доволно светлина. Овој фенер, исто така, има кружна задна плоча што го надополнува заоблениот, нивоа на врвот на фенерот. Инсталирајте го овој разноврсен фенер во предниот или задниот влез, покрај вратата од гаражата, просторот на палубата, дворот, балконот или страничниот влез. Каде и да го монтирате, ќе уживате во привлечниот лесен и избалансиран дизајн на фенерот. 1-лесен надворешен леан алуминиумски ѕид фенер. Текстура црна завршница; матирано стакло; кружна задна плоча. 8-1/2 во. х 6 во. (H x W); се протега 6-3/4 во. од ѕидот3-7/8 во. високо од центарот на излезната кутија; задната плоча има 4-3/4 инчи. дијаметар.

За производот

Купувачите избираат и