Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
SEACHOICE LED Запечатена Лента За Идентификација Од 3 Парчиња

SEACHOICE LED Запечатена Лента За Идентификација Од 3 Парчиња

DEN 5119.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа Лента ЗА Идентификација СО Запечатена Лента ЗА Идентификација ОД 3 Парчиња Е дизајнирана за употреба на камиони и приколки широки над 80 инчи, како што се поголеми приколки за морски и чамци. Идеален е за оние апликации поврзани со море, бидејќи е водоотпорен, има компоненти отпорни на корозија и обезбедува извонредно осветлување.Оваа Светлосна Лента има вкупно 9 LED светла кои обезбедуваат силно осветлување и обезбедуваат долг работен век. Оваа лента има основа од нерѓосувачки Челик за перформанси без ' рѓа и привлечен изглед, единечна жица-врска и погодно се заземјува преку хардверот за монтирање.Оваа светлина е со димензии 14,9 инчи W x 1,188 инчи H x 1,313 инчи D. кога е правилно инсталирана, оваа опрема ги исполнува барањата на стандардите SAE/DOT/FMVSS/CMVSS.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. Светло, сигурно осветлување за камиони и приколки широки над 80 инчи, како што се приколки за морски и чамци. Водоотпорен и има основа од нерѓосувачки Челик за перформанси без ' рѓа и привлечен изглед. Има вкупно 9 led елементи за осветлување за одлично осветлување. Единечна жица-врска, погодно заземјување преку хардвер за монтирање. Светлите лед елементи за осветлување даваат одлични долгорочни перформанси и извонредна издржливост. Кога е правилно инсталирана, опремата ги исполнува стандардите SAE/DOT/FMVSS/CMVSS. Мери 14 € инчи W x 1.188 инчи H x 1.313 инчи D. производителот дел број 50-52901.

За производот

Купувачите избираат и