Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Френклин Поле Мајстор Фудбал Шин Чувари

Френклин Поле Мајстор Фудбал Шин Чувари

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Доминираат на теренот Во Френклин® Поле Мајстор фудбал шин чувари. Лесната обвивка го апсорбира ударот, потпомогната од поставата од пена со висока густина одоздола. Растеглив ракав се вклопува над секој штитник за да го држи безбедно на место; ракавите ја отстрануваат потта и се перат во машина за лесно чистење. Поле Мајстор Шин Гарда И СЛ.

За производот

Купувачите избираат и