Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Момени Вог Кутии Област Килим

Момени Вог Кутии Област Килим

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Колекцијата Вог е изработена од мека вискоза за сјаен сјај и богата текстура. Одликувајќи се со живописни тонови на скапоцени камења, овие дизајни се модерни толкувања на класиците. Овој килим е моќ се појави Во Турција. Момени Вог Кутии Површина Килим : 100 проценти вискоза куп. Достапно во различни големини и бои. Совршено дополнување на секој декор.

За производот

Купувачите избираат и