Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Американски Челик Накит Машки Нерѓосувачки Челик Крст Со Сребрен Тон Дијамант Сече Крст Со Синџир

Американски Челик Накит Машки Нерѓосувачки Челик Крст Со Сребрен Тон Дијамант Сече Крст Со Синџир

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Верата и модата се здружуваат во ова едноставно, но извонредно парче! Американски Челик Машки Нерѓосувачки Челик Крст Со Сребрен Тон Дијамант Сече Крст Со Синџир : нерѓосувачки челик. Крстот е во сјајна завршница, малиот крст е дијамантски крој и е сјајна завршница со сребрен тон. 3мм 24" нерѓосувачки челик тротоарот синџир. Мерења : 2,40 "х 1,60", 23,5 гр.

За производот

Купувачите избираат и