Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Отечена Патина 2оз-Златно-Зелена

Отечена Патина 2оз-Златно-Зелена

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Отечена Патина 2оз-Златно-Зелена Отечена Патина 2оз-Златно-Зелена Одлична Креација-Отечена Патина. Богати обоени патини кои ќе го дадат вашиот прекрасен дизајн тој ЛЕЛЕ фактор. Може да се користи на суров месинг или плисиран метал. Содржи едно 2озботче патина. Доаѓа во различни бои. Секојпродаден одделно. Произведено во САД.

За производот

Купувачите избираат и