Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бакати-Облаци Во Градот Бело Сива Колабирачка Пречка

Бакати-Облаци Во Градот Бело Сива Колабирачка Пречка

DEN 639.84
 

Достапно.
Од стока

Одликувајќи Се Со Памучна Перкале школка со картонска влошка завршена убаво за да ја одржите расадникот на вашето дете организиран и чист. Попречувачот е лесен и се преклопува рамно кога не се користи. Ова е одличен подарок за туширање за бебиња што им помага на мајките што очекуваат да го задржат нередот во расадникот на своето бебе. Оваа Пречка совршено се координира со Колекциите За Постелнина Бакати - Лиам Ацтеките/Нане/Морнарица, продадени одделно. Димензии : 18 Ч х 13 Л х 13 В Инчи Изработен од 100 проценти памучна надворешна обвивка и неткаен внатрешен, тој е опремен со армирани картонски страни за издржливост. Дизајниран специјално за расадници и детска соба за да обезбеди неред и организиран. Бакати-Облаци во Градот Склопувачка Пречка : 18 H x 13 L x 13 W инчи. Кутијата За Складирање Бакати е уникатен начин да го направите вашиот дом повеќе без неред. Доволно е пространа за држење играчки, книги, облека и други основни предмети. Се преклопува кога не е во употреба. Кутијата за складирање што се преклопува одговара на повеќето полици за дупки. Ова е одличен подарок за туширање за бебиња што им помага на мајките што очекуваат да го задржат нередот во расадникот на своето бебе. Развива организациски вештини кај децата рано.

За производот

Купувачите избираат и