Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно зачувајте го Делукс плус Аератор со пауза, 1,5gpm

Едноставно зачувајте го Делукс плус Аератор со пауза, 1,5gpm

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Делукс плус 1,5 Gpm кујната тапа Аератор надградува стандардна тапа со силен притисок и карактеристики на бонуси додека користи само 1,5 литри вода во минута. Користете ја главата за вртење за да ја насочите водата до таму каде што е потребно во мијалникот, двојните спрејови за меурчиња или широк спреј, и рачката за пауза за да го забавите протокот во браздичка без да влијаат на температурата на водата за дополнителни заштеди додека сапун. Едноставно зачувајте го Deluxe Plus Aerator со пауза, 1,5 Gpm : наведени водни води. Спреј за вртење. 2 спрејови : меур проток и широк спреј. Висока ефикасност 1,5gpm. Двојно навој за да ги собере повеќето славини. Лост за заштеда на вода за заштеда на вода. Едноставно за инсталирање.

За производот

Купувачите избираат и