Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Womenенски посочен пети велур класичен клинови

Womenенски посочен пети велур класичен клинови

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Клин Д'Орсај од Бринли Ко е конструиран со меки велур на велур и зашилени прсти. Овој стил на Дорсај има блиску до стапалата што создава шик изглед, истовремено одржувајќи ја својата разноврсност за да може да се носи со најразлични облеки. Подложните табани обезбедуваат удобно вклопување што го комплетира дизајнот. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и