Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Goodyear Assurance MaxLife 215 60- H гума

Goodyear Assurance MaxLife 215 60- H гума

DEN 2480.00
 

Достапно.
Од стока

Goodyear е многу повеќе од компанија за гуми, ние сме компанија посветена на немилосрдната потрага по движење напред. Притискајќи ги границите на минатото за да можете да го сторите истото. Од почетокот, нашата мисија едноставно беше никогаш да не престанеме да се движиме. Никогаш да не престанете да истражувате, повторувате и да пробате нови работи. Од автомобилите без возачи на иднината, до добивање подобра влечење на Марс, ние не само што ставаме гуми на вашиот автомобил, ја ставаме во движење технологијата. Од нечистотии патеки до супер брзини и секоја патека помеѓу нив, им помагаме на возачите да пробиваат граници со децении. Наменето за употреба на Supercars, Eagle F1 Supercar 3 е гума за ултра-високи перформанси во која има соединение инспирирано од трка за супериорна зафат на суви и влажни патишта. Goodyear Assurance Max Life All-Season 215/60 R17 96 H Асиметрична шема на гуми. Напредна конструкција. Соединение на шара за зајакнување на затегнување. Цврсто централно ребро. Работна гума за тешки теренски терен и снег со долг живот и агресивен изглед, додека сè уште нуди удобно искуство на патот.

За производот

Купувачите избираат и