Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Fujifilm Insta Mini Instant Film Camera

Fujifilm Insta Mini Instant Film Camera

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Селфи огледало Можете да го проверите вашето кадрирање со огледалото до леќите. Можно е прицврстување на леќи за леќи што се оддалечуваат од околу 35 см. Поставување на режим со висок клуч Поставување на бирање за прилагодување на осветленоста на ознаката со режим со висок клуч ви овозможува да фотографирате со помек впечаток. Едноставна работа за инстант слики Притиснете го копчето покрај леќите за да вклучите напојување. Наместете го бирачот на осветлената позиција. Снимајте и набавете слики веднаш. Dial Dial Dial Instax Mini 9 автоматски ја одредува најдобрата осветленост за сликање и ве информира за соодветната поставка со осветлување на соодветната ламба. Затегнете го бирање за прилагодување на осветленоста на положбата (ознаката) на осветлената ламба. Fujifilm Instax Mini 9 Инстант филмска батерија на камерата Хемија : Алкална. Хемија на батерии : Алкална. Боја : вар зелена. Режими на блиц : Автоматски блиц. Боја : вар зелена. Режими на блиц : Автоматски блиц. Филмски формати : Инстант филм. Филмски формати : Инстант филм. Поддржана големина на батеријата : АА. Број на поддржани батерии : 2.

За производот

Купувачите избираат и