Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Misfit Vapor Rose Tone со Sport Sport Rose Beige - напојувана со абење оперативен систем од Google

Misfit Vapor Rose Tone со Sport Sport Rose Beige - напојувана со абење оперативен систем од Google

DEN 687.68
 

Достапно.
Од стока

Misfit Vapor 2 Smartwatch е сè што ви треба за да продолжите. Погледнете и следете го отчукувањата на срцето. Bluetooth конекција за да бидете поврзани. Самостојни услуги за локација на GPS што ќе ги прикажат вашите работи и активности. Следење на фитнес од светска класа за да можете да бидете одговорни. Музика директно до вашиот зглоб. Сите затегнати зад елегантен и живописен кружен екран на допир што е исто толку стилски колку што е паметен. Напојувано со оперативен систем за абење од страна на Google за да им обезбеди на корисниците еволуирано искуство со софтвер од светска класа што е компатибилно и со телефоните на i Phone® и со Android. Паметните часовници напојувани со абење оперативен систем со Google работа со телефони со i Phone и Android . Следење на отчукувањата на срцето и активност, вграден GPS за следење на далечина, дизајн на пливање. Добијте известувања за паметни телефони и сигнали, управувајте со вашиот календар, контролирајте ја вашата музика, преземете апликации од трети страни и прилагодете го лицето за часовници. Вграден е асистент на Google. Тоа е ваш личен Google, секогаш подготвен да помогне. 41мм случај и каиш од 20мм.

За производот

Купувачите избираат и