Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аликент во средниот век тапацирана рамка за дневна легла, големина на близнаци, сива постелнина

Аликент во средниот век тапацирана рамка за дневна легла, големина на близнаци, сива постелнина

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Двоен димензии на двојно леб : 78 "L x 41,5" W x 31 "H.Светла, камера, акција! DHP Alicent Twin Theytered Dayled е подготвен за нејзина круција и без сомнение ќе остави незаборавен впечаток во вашата дневна соба, спална соба на тинејџери, домашна канцеларија или простор за гости со своите безгрижни современи стилови. Може да се смести душек со големина на близнаци (не е вклучен), стабилни дрвени лекови и метална централна железница обезбедуваат неограничена поддршка без потреба од пролет на кутии или основа за седење на каучот и удобност за спиење на гостинот. Пристигнува во една лесна кутија со сите делови, алатки и упатства вклучени за брзо собрание. Бруто тежина : 81 фунти. Силно изработена со стабилна рамка од дрво, која вклучува робусна внатрешна метална поддршка за метална облека за балансирано седење и спиење, ова тросед и креветско дуо е совршено и за забавни и за сместување на пријатели и семејство за време на забавни ноќи или спиење. ДХП Аликент во средниот век тапацирана рамка за дневна дневна, со големина на близнаци, сива постелнина Додаток на која било модерна дневна соба, простор за гости, или домашна канцеларија, оваа постепена легла ги воодушевува визуелните сетила со нагорна шевронска шема, поткрепена со потпирач за грб, случајно тенки засолништа за засолништа, и златни метални зашилени нозе. Ограничување на тежината : 400 lbs.

За производот

Купувачите избираат и