Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Велигден Еукалиптус Зајак Уво Крпа За Раце Бања За Домаќинство Микрофибер Абсорбента Крпа Кујна Виси Крпа За Чистење

Велигден Еукалиптус Зајак Уво Крпа За Раце Бања За Домаќинство Микрофибер Абсорбента Крпа Кујна Виси Крпа За Чистење

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

● ДОЛГОТРАЕН АБСОРБЕНТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен со 100% полиестер. Лесен, висок апсорбирачки и брзо се суши. Овие практични кујнски крпи се перат и сушат во машина, така што тие се предвремени за чистење. ● ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ ПРИСТАП : овие ја имаат популарната висечка јамка што ги спречува крпите да се лизгаат на подот. Ви овозможува побрзо да се движите сушејќи ги рацете, чиниите и приборот додека не се грижите за лизгање или лизгање. ● СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Популарните 12 х 17 инчи ви даваат многу простор без да бидете премногу обемни. Овие кујнски крпи брзо и ефикасно ги апсорбираат течностите што ги прави идеални за секоја задача. Функција ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : може да се закачи во кујната, бањата, трпезаријата или автомобилот, можете веднаш да ги исушите рацете без да капете по сите подови. Користете ја оваа крпа како кујнска крпа за раце, крпа за садови, крпа за перење, крпа за бања, детско марамче и така натаму. Совршен ПОДАРОК : Одлична идеја за подарок за роденден, празник, годишнина или свадба. Сите ги сакаат овие. Многумина купуваат и комплети за употреба во нивната кујна, соба за перење, СКАРА и бања. Велигден Еукалиптус Зајак Уво Крпа За Раце Бања За Домаќинство Микрофибер Абсорбента Крпа Кујна Виси Крпа За Чистење.

За производот

Купувачите избираат и