Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Sumpell Intrets Life's Bave ја фати фраза наутичка типографија, 36, дизајн од Birch & Ink

Sumpell Intrets Life's Bave ја фати фраза наутичка типографија, 36, дизајн од Birch & Ink

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од Бреза и мастило.

За производот

Купувачите избираат и