Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Покани за ниско ниво на платно на мажите на Лугс, Хајден,

Покани за ниско ниво на платно на мажите на Лугс, Хајден,

DEN 255.84
 

Достапно.
Од стока

Воведување на машката машка патека на „Лугс“, „Шеток“, класичен патика со ретро -низок профил, кој е обичен и кул. Овие патики од платно се лесни, издржливи и дизајнирани да бидат модерни и удобни од добивањето. Тие се совршен избор за секоја пригода! Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

За производот

Купувачите избираат и