Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мебел на Америка Сентра модерни столчиња за бели ленти - сет од 2, бели

Мебел на Америка Сентра модерни столчиња за бели ленти - сет од 2, бели

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Доведете го овој модерен бар стол во вашата област за јадење за уникатен индустриски допир што го изнесе својата цврста метална конструкција. Агли со метални жици произлегуваат од седиштето за дополнителна поддршка и незгоден изглед. Оваа бар -столче има и рустикално дрво завршено и засилено метално седиште назад. Мебел на Америка Сентра метална плоча на задниот бар - сет од 2, бело вклучува : две (2) бар -столчиња. Стил : Куќа. Заврши : Бело. Материјали : челик, фурнир од дрво, МДФ. Метална конструкција. Вуд го заврши седиштето. Завртено седиште назад за дополнителна удобност. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 18,5 "L x 21,5" W x 44 "H. Висина на седиштето : 30". Длабочина на седиштето : 16.13 ".

За производот

Купувачите избираат и