Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност мир платно уметност од Кери Шмит, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност мир платно уметност од Кери Шмит, црна мат, дрвена рамка

DEN 1530.08
 

Достапно.
Од стока

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Мир“ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, Вуд рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и