Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Hirsh со десна единечна датотека за подножје канцеларија со централна фиока, 30 d 66 w, јаглен махагони

Hirsh со десна единечна датотека за подножје канцеларија со централна фиока, 30 d 66 w, јаглен махагони

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Канцелариски димензии Комерцијални метални клупи се совршени за деловни, едукативни или лични канцеларии. Овие клупи се конструирани со високо квалитетни трајни материјали кои се погодни за тешка употреба. Стандардните карактеристики вклучуваат : слајдови за носење топка со целосна топка за дејно дејство на фиоки, фиока за централно заклучување и трајна работна површина на ламинат. Бирото бродови целосно собрани освен нозете. Вклучен е хардвер за прицврстување на нозете. Сите клупи се дизајнирани да ги исполнат или надминуваат стандардите на индустријата ANSI-Bifma за перформанси и изработка и се поддржани од ограничена гаранција за живот. Целосно продолжение на фиоките за датотеки и поле. Централниот систем на заклучување ги заклучува сите фиоки. Издржлива работна површина на ламинат е лесна за чистење и дезинфекција. Продолжени фронтови на фиоки со влечење со целосна ширина. Нозете што одговараат на бојата вклучуваат плочки за израмнување. Содржи до 30% рециклиран материјал. Ги исполнува или ги надминува стандардите за перформанси и безбедност на ANSI-BIFMA. Сертифициран злато Greenguard. Компанија во согласност со карбон фаза II.

За производот

Купувачите избираат и