Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи женски плус големина јадро на активна капри легање

Атлетски работи женски плус големина јадро на активна капри легање

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Овој атлетски работи, а активното со големина на Capri Leghing со големина на жените е висококвалитетно, меко и лесен капри за нозе, кое се спротивставува и освојува напорно вежбање без да се кара. Одликувајќи се со технологија за влага за влага во Dri-Works, оваа атлетска работа со јадрото на Core Core Capri со големина ќе ја апсорбира влагата за да ве одржи суво и удобно, а активното вклопување ви дава слобода на движење преку 4-насочно истегнување. Без оглед на вашата цел, атлетските работи женски плус големина на јадрото на Capri Capri Legging е фитнес облека што мора да ја имате за вашиот режим на вежбање. Атлетски работи женски плус јадро на јадрото Активно капри за нозе : Ексклузивно на Интернет. 90% памук 10% спандекс (цврсти материи). 54% памук / 36% полиестер / 10% спандекс (Хитерс). Undershorts : 90% полиестер/10% спандекс. Активно вграден капри. Технологија за влага за влага со Dri-работи. Висока половината.

За производот

Купувачите избираат и