Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Wemенски ланец на Викторија К.

Wemенски ланец на Викторија К.

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Пар на Викторија К, модерен текстуриран текстура дизајниран материјал со линк со златен ланец преку предниот дел нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Лизгање; мода; удобност.

За производот

Купувачите избираат и