Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Предниот плетен џемпер на долгиот кардиган на женското копче

Предниот плетен џемпер на долгиот кардиган на женското копче

DEN 559.84
 

Достапно.
Од стока

Чиста убавина. Овој долг плетен кардиган џемпер од Scoop ве носи од канцелариски часови до музички фестивали со чувство на леснотија во лесна вискоза. Продаден исклучиво на. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. предно затворање на три копчиња. Полу-чиста плетено тело. Ребрести манжетни и полите. 100% вискоза. Машина за перење. Увезени. Исечете го долгиот плетен џемпер на кардиган за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и