Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tuphell Industries тајна за познавање на сите мотивациони фрази апстрактни цвеќиња, 10, дизајн од Керол Робинсон

Tuphell Industries тајна за познавање на сите мотивациони фрази апстрактни цвеќиња, 10, дизајн од Керол Робинсон

DEN 639.68
 

Достапно.
Од стока

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 10 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : ливче; Растенија; Цвеќе; Цвет; Тајната да имате сето тоа е да знаете дека веќе го правите . Дизајн од Керол Робинсон.

За производот

Купувачите избираат и