Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дизајн на „Силуета на коњи и жена“ Печатење на природно бор дрво

Дизајн на „Силуета на коњи и жена“ Печатење на природно бор дрво

DEN 671.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа оригинална животна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори. Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Тип на животни : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : фарма куќа. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Црна 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

За производот

Купувачите избираат и