Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Г -дин Кејт Стела Традиционална медалјонска област за перење

Г -дин Кејт Стела Традиционална медалјонска област за перење

DEN 368.48
 

Достапно.
Од стока

Одете големи со колекцијата г -дин Кејт Стела! Прекрасно гроздоберните тонови ќе донесат топол стил на кој било простор. Кејт и eyои, креативните чудаци зад г -дин Кејт, се посветени на помагање на луѓето да ја отклучат својата креативност и да ја искажат во светот околу нив. Со над 450 милиони прегледи на нивниот наградуван канал на You Tube и повеќе преку нивните социјални платформи, тие достигнуваат милиони гледачи со своите домови, создавајќи меѓународно естетско движење на луѓе страсни за откривање и преведување на нивниот личен стил во нивните простори за живеење. Одобрена гушкање на килим!. Пријатно и издржливо, овој печатен килим дава совршен изглед на живеење. Мешава ткаени во Турција со 100% Chenille-Polyester, овој синтетички килим е одличен за области со висок сообраќај.

За производот

Купувачите избираат и