Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Spaceид џем од машка пижама шорцеви

Spaceид џем од машка пижама шорцеви

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Дајте кој било ден во неделата во саботата наутро да се чувствувате со овие забавни шорцеви за пижами инспирирани од вселенскиот џем. Тие се направени во светло и воздушно измислица со опуштено вклопување за поголема флексибилност и удобност. Еластичната половината за влечење се прилагодува за совршено вклопување, така што се чувствувате најдобро секој пат кога ќе ги ставите. Опфатени во печатење на вашите омилени ликови, овие шорцеви за пижами се најдобриот начин да се вратат назад. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Лесна ткаенина. © Warner Bros. Сите права се задржани . Space Jam Pajama Shorts за мажи.

За производот

Купувачите избираат и