Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Предвремени Бродови Оса Фали Битка Сет-Изградба На Битка

Предвремени Бродови Оса Фали Битка Сет-Изградба На Битка

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

Добредојдовте во иднината..онаму каде што човештвото е под постојан напад од брутална закана од вонземјани. Комплексот се шири низ галаксијата и станува посилен со секој вид што го победуваат и асимилираат. За да се бори против нив, човештвото се потпира на елитен тим, Ковачот, кој ја пилотира сопствената армада на вселенски летала познати како Предвремени Бродови. Сега Ќе Може Да Се Изгради На Битка! Предвремените Бродови се разноврсен градежен систем за создавање повеќе занаети со акциона игра, и сите комплети и парчиња се заменливи, така што децата можат да градат како што сакаат. Предвремените Бродови поставени За Скакулци вклучуваат инструкции за две различни градби што сами ги собирате а потоа се вклучувате во битка со вистинско оружје за стрелање играјте! Скакулци К. Л. А. В. Скришум Занает може да се прикраде на непријателска територија, да оневозможи брод, а потоа да исчезне без трага. Пилотиран Од Комплексен борец, овој брод е застрашувачка закана, особено откако ќе го додадете мистериозното технолошко парче УЈУ што е вклучено! Преземете ја апликацијата бесплатни Бродови За повеќе акција игра и повеќе идеи за изградба на бродови! Сите Комплети За Бродови Се модуларни и дизајнирани да се комбинираат за да изградат што и да замислите! Нема потреба од батерии. Предвремените Бродови се разноврсен градежен систем за создавање повеќе занаети со акциона игра, и сите комплети и парчиња се заменливи, така што децата можат да градат како што сакаат. Оса располага Со Противбродска Ракета Со екстремен притисок на експлозијата, Топови За Забрзување На Тахион и Топчеста Бедем со пулсен ласер од 360 степени. Фалкс има ракетна решетка со СЛЕДЕЊЕ НА ИР, торпедо со нуклеарна боева глава и егзотичен плазма топ. Вистинска акција за снимање за битка!. Вклучува 97 Градежни Парчиња, 32 Додатоци, Упатства; не се потребни батерии.

За производот

Купувачите избираат и