Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно склопување џемпер за екипаж на жени во екипаж

Бесплатно склопување џемпер за екипаж на жени во екипаж

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед. Пријатен стил на средна тежина помага да се загреете во најбрзите денови. Овој главен џемпер е достапен во цврсти бои, ленти и ладни стилови на блок во боја за бесконечни опции. Пар со нашите панталони за џемпери за совршен натпревар. Исклучиво на. Материјал : 50% вискоза/29% полиестер/21% полиамид. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. Fit : Boxy. Тежина : Средна тежина. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои, печатење на ленти или блок во боја; ребрести полите. Бесплатно склопување џемпер за екипаж на екипаж за жени.

За производот

Купувачите избираат и