Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Безгрижно Р. В. Слајд Тенда Замена Ткаенина-86 Должина На Крошна

Безгрижно Р. В. Слајд Тенда Замена Ткаенина-86 Должина На Крошна

DEN 2704.00
 

Достапно.
Од стока

Изработен од долготраен тежок винил. Најлонската мрежа е зашиена во ткаенината околу поликордот што се лизга во шината за тенди за дополнително засилување и заштита од кинење и кинење. Големината се однесува на вистинската должина на крошна. Сите настрешници се протегаат до 42". Безгрижно Р. в.Слајд Тенда Замена Ткаенина - 86" Крошна Должина.

За производот

Купувачите избираат и