Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Торта мувла челик Нерѓосувачки умре сечење зајак мека Бонбони Торта Мувла

Торта мувла челик Нерѓосувачки умре сечење зајак мека Бонбони Торта Мувла

DEN 223.84
 

Достапно.
Од стока

1x зајак лесен за Чистење-Миење Раце и одржување на суво после миење, не е погоден за машини за миење садови.Калапите за колачиња со велигденска тема се за печење храна за вашето семејство и гостите во посебни денови.материјали-изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна. - нерѓосувачки челик и дебелина од 0,3 мм го прават многу издржлив и може повторно да се користи многу пати.Повеќенаменски-слатките форми можат да направат извонредни колачи и колачи, може да се користат за сечење бисквити, леб, меко овошје, сирење, сендвичи итн. Можеме да уживаме и во времето во кујната со деца, љубовници и семејна употреба-секачот усвојува мазни и целосно заварени шевови, горниот дел е завиткан до вашите раце, а дното има мазен раб за лесно сечење. 1х Зајак. Лесно За Чистење - Миење Раце И Одржување На Суво После Миење, Не Е Погодно За Машини За Миење Садови. Користете-Секачот Усвојува Мазни И Целосно Заварени Рабови, Горниот Дел Е Завиткан До Вашите Раце, А Дното Има Мазен Раб За Лесно Сечење. Повеќенаменски-слатките Форми Можат Да Направат Извонредни Колачи и Колачи, Може да се Користат за Сечење Бисквити, Леб, Меко Овошје, Сирење, Сендвичи Итн. Можеме Да Уживаме И Во Времето Во Кујната Со Деца, Љубовници И Семејство. Материјали-изработени Од Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик за Храна. - Нерѓосувачки Челик И Дебелина Од 0,3 Мм Го Прават Многу Издржлив И Може Повторно Да Се Користи Многу Пати.

За производот

Купувачите избираат и