Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лесно Улица Кармела Потпетици Мазги

Лесно Улица Кармела Потпетици Мазги

DEN 560.00
 

Достапно.
Од стока

Мазгата Со потпетици Од Лесна Улица Со блок Кармела е дизајнирана со супер мека горниот дел со ленти што ќе ве натера да одите и во тренд и во удобност. Облечете го или чувајте го секојдневно кога ќе го спортувате омилениот пар фармерки. Дополнителните карактеристики на удобност На лесен надворешен ѓон и влошка со полнење ќе помогнат да се направи ова потпора. Лесно флекс надворешен ѓон. Модерен блок пета. Супер мека еден бенд истегнување горниот.

За производот

Купувачите избираат и