Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Cardone 79 - Повторно Произведени Крајслер Компјутер Одговара изберете: DODGE W-СЕРИЈА, DODGE D-СЕРИЈА

Cardone 79 - Повторно Произведени Крајслер Компјутер Одговара изберете: DODGE W-СЕРИЈА, DODGE D-СЕРИЈА

DEN 1664.00
 

Достапно.
Од стока

Опис на брендот : Кардоне е еден од најголемите светски производители на автомобилски делови и ре-производители со Нивните Брендови Кардоне Селект И А1 Кардоне, соодветно.Модул За контрола на моторотконтролен Компјутер - Крајслер / АМЦ"100% препродавач на критични компоненти обезбедува супериорни електрични врски, без наизменични дефекти и подолг век на траење на производот. Рутините за валидација на возилото на автомобилот обезбедуваат модулите да ги исполнуваат сите барања за форма, вклопување, издржливост и перформанси. Сите модули се 100% тестирани со автоматизирана компјутеризирана опрема за тестирање за да се обезбеди функционалност и сигурна. "- 1993 Доџ Д350 Тип На Гориво=ДИЗЕЛ; Контрола На Пренос=Стандард|| / 1993 Доџ W350 Тип На Гориво=ДИЗЕЛ; Контрола На Пренос=Стандард|| / 1993 Доџ Д250 Тип на Гориво=ДИЗЕЛ; Контрола На Пренос=Стандард| / / 1993 Доџ W250 Тип на Гориво=ДИЗЕЛ; Контрола На Пренос=Стандардно тестирање за валидација на возилото на автомобилот обезбедува вклопување и функции на производот правилно . Ое компонентите со високи стапки на неуспех се 100% заменети. Сите електронски модули се 100% тестирани за да се осигураат дека ги исполнуваат барањата ЗА ое за апликацијата. Напредната роботска опрема обезбедува прецизно изработени единици и постојан висок квалитет со секој дел. Секоја единица е 100% тестирана за да обезбеди квалитет и сигурност. Одговара Изберете : 1993 ДОЏ В-СЕРИЈА 6 Цил 5,9 Л 1993 ДОЏ Д-СЕРИЈА 6 Цил 5,9 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и