Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Квик Сенка 165710ДС СОЛО фт. Аранжман Нога Крошна, Полноќ Сина Покривка-Сива Рамка

Квик Сенка 165710ДС СОЛО фт. Аранжман Нога Крошна, Полноќ Сина Покривка-Сива Рамка

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Соло Челичната Крошна На Quik Shade 72 е атрактивна крошна на косиот нога која обезбедува до 72 квадратни метри. фт. на сенка за до 6 или 7 луѓе сепак, само бара едно лице за собранието! Оваа врвна скокачка крошна се состои од квалитетни материјали кои нудат конкурентна издржливост и преносливост. Бесконечните висински позиции и лесната патна торба ви овозможуваат да ја користите вашата крошна сепак и каде и да ви треба. Карактеристики Отпорни На вода Соло 72 Наклонетост На Ногата Спецификации Стил : Врв Материјал : Полиестер 150 Дениерфрам Боја : Сива Боја : Полноќна Сина Боја : 11 х 11 стапки.Дијаметар Ребро Цевки : 1.26 во.Вкупна Површина За Складирање : 103,36 квадратни метри. фт.Вкупен Волумен На Складирање : 803,39 кубни. фт.Потребно собрание : Yes Wall Висина : 80.5 во.Тежина : 31 фунти-SKU : SHLTL1759 Quik Сенка 165710 DS СОЛО 72 11 x 11 ft. Аранжман Нога Крошна, Полноќ Сина Покривка-Сива Рамка.

За производот

Купувачите избираат и