Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
И-Автоматски Транс Кабел За Задржување

И-Автоматски Транс Кабел За Задржување

DEN 479.84
 

Достапно.
Од стока

Каблите за задржување го поврзуваат механизмот за гас со менувачот. Старите кабли можат да се врзат, скршат или едноставно да станат слаби. Најдобрата поправка е да го замените стариот кабел со нов. Каблите ЗА Задржување НА АТП се дизајнирани да одговараат и функционираат исто како и оригиналниот дел за да обезбедат издржливост и долг животен век. АТП Y-107 Авто Транс Аретир Кабел Одговара Одберете : 1978,1980 CHEVROLET MALIBU 8 Cyl 5 L 1978-1980 CHEVROLET EL CAMINO 8 Cyl 5 L 1978,1980 CHEVROLET МОНТЕ КАРЛО 8 Cyl 5 L 1978-1979 OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВНИОТ 8 Cyl 4.3 L 1979 CHEVROLET MALIBU 8 Cyl 4.4 L 1978-1979 CHEVROLET IMPALA 8 Cyl 5 L 1978 CHEVROLET КАПРИЗ 8 Cyl 5 L 1979 CHEVROLET МОНТЕ КАРЛО 8 Cyl 4.4 L 1979 CHEVROLET КАПРИЗ 8 Cyl 5.7 L 1978-1979 BUICK REGAL 8 Cyl 5 L 1976-1977 OLDSMOBILE ДЕЛТА 88 8 Cyl 5.7 L 1977-1978 BUICK LESABRE 8 Cyl 5.7 L 1976-1977 BUICK SKYLARK 6 Cyl 3.8 L 1980 CHEVROLET КАПРИЗ 8 Cyl 4.4 L 1980 CHEVROLET IMPALA 8 Cyl 4.4 L 1978-1979 OLDSMOBILE CUTLASS КАЛЕ 8 Cyl 4.3 L 1976 PONTIAC VENTURA 8 Cyl 4.3 L 1978-1979 OLDSMOBILE CUTLASS САЛОН 8 Cyl 4.3 L 1978 PONTIAC LEMANS 8 Cyl 4.9 L 1976 OLDSMOBILE ОМЕГА 8 Cyl 4.3 L 1978-1979 OLDSMOBILE CUTLASS CRUISER 8 Cyl 4.3 L 1978-1979 BUICK ВЕК 8 Cyl 5 L 1977 PONTIAC VENTURA 6 Cyl 3.8 L 1977 OLDSMOBILE ОМЕГА 6 Cyl 3.8 L 1980 GMC CABALLERO 8 Cyl 5 L и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

За производот

Купувачите избираат и