Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Титаниум Гребени Работ Стерлинг Сребрена Влошка Четкани Полиран Бенд

Титаниум Гребени Работ Стерлинг Сребрена Влошка Четкани Полиран Бенд

DEN 6199.68
 

Достапно.
Од стока

Длето Титаниум Четкан Центар со Стерлинг сребрена Влошка 6мм Гребен Раб Бенд Заврши : Полиран И Четкан. Материјал : Акцент Боја 1 : Жолта. Бенд Ширина : 6 мм. Функција : Никел Слободен. Материјал : Примарен : Титаниум/Сребрен Двобоен. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 6 мм. Гравирање : Да. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Материјал : Вметнување : Стерлинг.

За производот

Купувачите избираат и