Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Челзи Доријан Геометриски Граници Волна Тркач Килим, Бела Црна, 2 '6 6'

Челзи Доријан Геометриски Граници Волна Тркач Килим, Бела Црна, 2 '6 6'

DEN 551.68
 

Достапно.
Од стока

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Достапно во широк избор на земја или цветни дизајни. Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Американа е прекрасен приказ на дизајни од почетокот на векот во топли, привлечни палети на бои. Американа Област Килими. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Стилски додаток за секоја соба. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.Челзи Килим Колекција.

За производот

Купувачите избираат и