Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Велигденски Јајца Француски Булдог Црна Бела Машина Перат Мемориска Пена Мат

Велигденски Јајца Француски Булдог Црна Бела Машина Перат Мемориска Пена Мат

DEN 207.84
 

Достапно.
Од стока

Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Има димензии 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

За производот

Купувачите избираат и