Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ленко 12в Работ Монтирање Електрични Трим Таб Комплет без Прекинувач

Ленко 12в Работ Монтирање Електрични Трим Таб Комплет без Прекинувач

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Брз одговор електрични активатори за прецизна контрола. Целосно потопно. Сите приклучок И Игра Дојч врски. Сечилата се 304 нерѓосувачки челик со 1" свртени рабови и 85° внатре конус. Јазичињата за монтирање на рабовите се заштедувачи на простор. Активаторите се монтираат на задниот раб на сечилата, барајќи помала висина на трансомот од стандардните јазичиња за монтирање. Мин трансом висина : 9 " долги модели-13,5". Комплет вклучува : 12-волти активатори (2) со 6' води и Дојч конектори. 20 ' ремени за продолжување на погонот (2) со Дојч конектори. Нерѓосувачки челик трим јазичиња сечила, 12 мерач (2). Хардвер за монтирање од нерѓосувачки Челик. Прекинувач комплет продаваат одделно. Lenco 12v Работ Планината Електрични Трим Таб Комплет Без Прекинувач.

За производот

Купувачите избираат и